حضور در نمایشگاه رسانه های دیجیتال

ایپرسش در رسانه های دیجیتال ،

مدیر بخش تلفنی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات  دینی نمایندگی خراسان رضوی گفت: این مرکز با حضور در نمایشگاه رسانه های دیجیتال به معرفی سایت ها و نرم افزارهای و مسیرهای ارتباطی با مخاطبان خود در فضای مجازی می پردازد.
به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین  روحانی مقدم درباره حضور مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی در غرفه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال که در مصلی تهران برگزار شد، اظهار داشت: محصولاتی که این مرکز در نمایشگاه رسانه های دیجیتال عرضه می کند، معرفی رسانه ها، سایت ها، نرم افزارها و فضاهایی جدیدی است که برای پاسخگویی در مرکز ملی برای کاربرانمان فراهم کرده ایم.
وی گفت: نرم افزارهایی که تولید شده و در سایت های مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی قرار دارد، به صورت لوح فشرده به مراجعه کنندگان این غرفه عرضه می شود.

وی افزود: مسیرهایی که کاربران می توانند از آن طریق به کارشناسان ما در بخش اینترنت متصل شوند و سؤالات خود را بپرسند، با ارائه بروشورها، صفحه های نمایشگر و لوح های فشرده معرفی می شوند.
حجت الاسلام والمسلمین  روحانی مقدم اظهار داشت: نرم افزارهایی به عنوان  پرسش و پاسخ های موضوع محور در غالب نرم افزارهای اندروید که توسط مرکز تولید شده است در اختیار مخاطبان قرار می گیرد .

حجت الاسلام روحانی مقدم یکی دیگر از اهداف حضور در نمایشگاه را تعامل با مراکز فرهنگی عنوان کرد

حضور در نمایشگاه رسانه های دیجیتال

تصویر admin
نویسنده / مترجم: admin

نظر خودتان را ارسال کنید

3 + 1 =

ارسال سوال

16 + 4 =

پربازدیدترین ها