پاسخگویی به بیش از 28000 پرسش در آذرماه امسال

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرهنگی – تبلیغی رسالات، حجت‌الاسلام علی اکبر روحانی مقدم، مدیر بخش تلفنی و مدیر داخلی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی در این رابطه گفت: پاسخگویان ما در آذرماه سال جاری بیش از 28 هزار مراجعه‌ را پاسخ گفته‌اند.

وی ادامه داد: 15790 مورد سؤال پیامکی، 2832 مورد ارتباط آن لاین، 468 سؤال مطرح شده از طریق سایت و 9084 مورد برقراری تماس تلفنی از جمله‌ی این موارد بوده است.

مدیر بخش تلفنی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی افزود: سؤالات مطرح شده از طریق تماس تلفنی در طی 1102 نفر ساعت فعالیت پاسخ داده شده است که میانگین 8 تماس در هر ساعت را نتیجه می دهد و نسبت به ماه گذشته 10 درصد رشد را نشان می دهد.

روحانی مقدم با مثبت ارزیابی کردنِ میانگین برقراری روزانه 400 تماس تلفنی با مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی و همچنین میانگین 735 مورد پاسخگویی در فضای مجازی اظهار داشت: پشتیبانی از زائرین پیاده رضوی و مبلغین فعال در دهه آخر صفر و تولید محتواهای فرهنگی مذهبی از جمله نرم افزار «زیارت آفتاب» از جمله اقدامات فوق العاده ی صورت گرفته در مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی در ماه اخیر بوده است.

وی حضور مبلغان در صف مقدم تبلیغ و پاسخگویی را ستود و تأکید کرد: ممکن نیست مبلغی در تمامی حوزه های دینی متخصص باشد و ما بر این اساس حمایت حداکثری از مبلغین خدمت رسان به زائرین پیاده رضوی را در دستور کار قرار دادیم.

مدیر بخش تلفنی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی در پایان اظهار داشت: پاسخگویی تلفنی به سؤالات دینی مردم از 8 صبح تا 8 شب در این مرکز صورت می‌گیرد و مردم عزیز برای برقرار تماس با پاسخگویان این مرکز می‌توانند با شماره تلفن 096400 تماس حاصل نمایند.

لازم به ذکر است که مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی خراسان رضوی وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی، آماده پاسخگویی به سؤالات مردم در حوزه‌های مشاوره خانواده، ازدواج، کودک و نوجوان، اخلاق، احکام شرعی، علوم قرآن و حدیث، کلام و اعتقادات، تاریخ اسلام، شبهات دینی، مشاوره دینی و احکام شرعی و... به چهار شیوه ارتباط تلفنی با شماره  096400، به  شکل عضویت در سایتeporsesh.com   و ارسال سؤال از طریق پیامک به شماره 30007461 و دریافت جواب سؤالات به صورت زنده در بخش «گفتگوی زنده» سایت می‌باشد.

پاسخگویی به بیش از 28000 پرسش در آذرماه امسال

تصویر admin
نویسنده / مترجم: admin

نظر خودتان را ارسال کنید

11 + 9 =

ارسال سوال

پربازدیدترین ها