برگزاری بیست و پنجمین جلسه دانش‌‌‌افزایی گروه فقه

برگزاری بیست و پنجمین جلسه دانش‌‌‌افزایی گروه فقه
نصاب زکات
بیست و پنجمین جلسه هم اندیشی تخصصی علمی - مهارتی کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی، ویژه کارشناسان بخش فقه پنج شنبه 23 اردیبهشت سال جاری با حضور حجت الاسلام سید عباس دیانت در اتاق جلسات کانون بحث و انتقاد دینی شهید هاشمی‌‌نژاد برگزار گردید.
بنا بر این گزارش در ادامه‌ی بحث "زکات" در این جلسه به بحث در مورد اینکه آیا نصاب رسیدن قبل از کسر مخارج است یا پس از کسر مخارج؛ اختلاف نظر بین فقها مورد بررسی قرار گرفت.
کارشناسان با بررسی نظرات مراجع عظام بر حاشی عروه و بررسی تحقیقی و تحلیلی به منظور پاسخگویی بهتر پرداختند.
گفتنی است جلسه‌ی بعدی کارشناسان گروه فقه مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی، پنج شنبه‌ی آینده با پیگیری موضوع مذکور برگزار خواهد شد.
لازم به ذکر است که مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی خراسان رضوی وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی، آماده پاسخگویی به سؤالات مردم در حوزه‌های مشاوره خانواده، ازدواج، کودک و نوجوان، اخلاق، احکام شرعی، علوم قرآن و حدیث، کلام و اعتقادات، تاریخ اسلام، شبهات دینی، مشاوره دینی و احکام شرعی و... به چهار شیوه ارتباط تلفنی با شماره 096400، به شکل عضویت در سایتeporsesh.com و ارسال سؤال از طریق پیامک به شماره 30007461 و دریافت جواب سؤالات به صورت زنده در بخش «گفتگوی زنده» سایت می‌باشد.

برگزاری بیست و پنجمین جلسه دانش‌‌‌افزایی گروه فقه

تصویر rohani
نویسنده / مترجم: rohani

نظر خودتان را ارسال کنید

6 + 6 =

ارسال سوال

6 + 12 =

پربازدیدترین ها