برگزاری بیست و ششمین جلسه دانش‌‌‌افزایی گروه فقه

بیست و هفتمین جلسه دانش‌‌‌افزایی ایپرسش برگزار گردید
مسائل پیرامون روزه
بیست و پنجمین جلسه هم اندیشی تخصصی علمی - مهارتی کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی، ویژه کارشناسان بخش پاسخگوی احکام شرعی پنج شنبه 30 اردیبهشت سال جاری با حضور حجت الاسلام عنایتی در اتاق جلسات مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی خراسان رضوی برگزار گردید.
با توجه به پیش رو بودن ماه مبارک رمضان و کثرت سؤالات مردم در این ماه ،موضوع : احکام روزه زن باردار، مسائل مبتلابه و کفارات(قاصر و مقصر) و همچنین اختلاف نظر بین فقها تبیین و مورد بررسی قرار گرفت.
کارشناسان با بررسی نظرات مراجع عظام بر حواشی عروه و بررسی تحقیقی و تحلیلی به منظور پاسخگویی بهتر پرداختند.
گفتنی است جلسه‌ی بعدی کارشناسان گروه فقه مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی، پنج شنبه‌ی آینده با پیگیری موضوع استهلال برگزار خواهد شد.
لازم به ذکر است که مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی خراسان رضوی وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی، آماده پاسخگویی به سؤالات مردم در حوزه‌های مشاوره خانواده، ازدواج، کودک و نوجوان، اخلاق، احکام شرعی، علوم قرآن و حدیث، کلام و اعتقادات، تاریخ اسلام، شبهات دینی، مشاوره دینی و احکام شرعی و... به چهار شیوه ارتباط تلفنی با شماره 096400، به شکل عضویت در سایتeporsesh.com و ارسال سؤال از طریق پیامک به شماره 30007461 و دریافت جواب سؤالات به صورت زنده در بخش «گفتگوی زنده» سایت می‌باشد.

برگزاری بیست و ششمین جلسه دانش‌‌‌افزایی گروه فقه

تصویر rohani
نویسنده / مترجم: rohani

نظر خودتان را ارسال کنید

4 + 15 =

ارسال سوال

16 + 4 =

پربازدیدترین ها