بیست و هشتمین جلسه دانش‌‌‌افزایی کارگروه مشاوره برگزار شد

اصول و روش تربیت(شناخت شخصیت)
جلسه دانش‌‌‌‌افزایی تخصصی علمی - مهارتی کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی خراسان رضوی، ویژه کارشناسان بخش پاسخگوی مشاوره دینی دوشنبه 3خرداد سال جاری با حضور کارشناسان گروه مشاوره در اتاق جلسات کانون بحث و انتقاد دینی شهید هاشمی‌‌نژاد مشهد برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی مرکز ملی پاسخگویی، سر کار خانم یگانه در ادامه بحث با توجه به اهمیت تشخیص ظاهر و باطن انسانها و کشف نیت انسان در مشاوره اهمیت دارد لذا به موضوع تاثیر ظاهر در مشاوره اشاره شد و "روش ، اصول و مبنا ی تربیت" بحث تقدم ظاهر بر باطن یا بلعکس و تاثیر گذاری آنرا مورد بررسی قرار دادند.
بنا بر این گزارش در ادامه مباحث معیارهای تربیتی؛ ایشان با تاکید بر مبانی روانشناسی و دینی ظاهر و باطن را مکمل یکدیگر دانستد؛ وی در این جلسه به "نشانه های ظاهر و راه کار های شناخت مسائل درونی" پرداختند و در پایان به چگونگی شناخت شخصیت افراد اشاره نمودند.
در پایان جلسه سرگروه مشاوره مساله ای را مطرح کرده که کارشناسان به بحث و بررسی آن پرداختند.
گفتنی است جلسه‌ی بعدی کارشناسان مشاوره‌ی دینی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی، دو‌شنبه‌ی آینده با پیگیری موضوع دلائل تحقیر در افراد و شیوه های کنترل آن برگزار خواهد شد.
لازم به ذکر است که مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی خراسان رضوی وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی، آماده پاسخگویی به سؤالات مردم در حوزه‌های مشاوره خانواده، ازدواج، کودک و نوجوان، اخلاق، احکام شرعی، علوم قرآن و حدیث، کلام و اعتقادات، تاریخ اسلام، شبهات دینی، مشاوره دینی و احکام شرعی و... به چهار شیوه ارتباط تلفنی با شماره 096400، به شکل عضویت در سایتeporsesh.com و ارسال سؤال از طریق پیامک به شماره 30007461 و دریافت جواب سؤالات به صورت زنده در بخش «گفتگوی زنده» سایت می‌باشد.

بیست و هشتمین جلسه دانش‌‌‌افزایی کارگروه مشاوره برگزار شد

تصویر rohani
نویسنده / مترجم: rohani

نظر خودتان را ارسال کنید

1 + 1 =

ارسال سوال

پربازدیدترین ها