بیست و نهمین جلسه دانش‌‌‌افزایی گروه فقه برگزار گردید

بیست و نهمین جلسه دانش‌‌‌افزایی گروه فقه برگزار گردید
مسائل پیرامون روزه
بیست و نهمین جلسه هم اندیشی تخصصی علمی - مهارتی کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی، ویژه کارشناسان بخش پاسخگوی احکام شرعی پنج شنبه 6 خرداد سال جاری با حضور حجت الاسلام نامنی در اتاق جلسات کانون بحث و انتقاد دینی شهید هاشمی‌‌نژاد برگزار گردید.
در این جلسه پیرامون مسائل روزه بحث و تبادل نظر شد . از جمله : بحث خواب جنب، احکام روزه زن باردار، مسائل مبتلابه و کفارات(قاصر و مقصر) و همچنین اختلاف نظر بین فقها مورد بررسی قرار گرفت.
کارشناسان با بررسی نظرات مراجع عظام بر حاشی عروه و بررسی تحقیقی و تحلیلی به منظور پاسخگویی بهتر پرداختند.
گفتنی است جلسه‌ی بعدی کارشناسان گروه فقه مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی خراسان رضوی، پنج شنبه‌ی آینده با پیگیری موضوع استهلال و کفارات روزه برگزار خواهد شد.
لازم به ذکر است که مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی خراسان رضوی وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی، آماده پاسخگویی به سؤالات مردم در حوزه‌های مشاوره خانواده، ازدواج، کودک و نوجوان، اخلاق، احکام شرعی، علوم قرآن و حدیث، کلام و اعتقادات، تاریخ اسلام، شبهات دینی، مشاوره دینی و احکام شرعی و... به چهار شیوه ارتباط تلفنی با شماره 096400، به شکل عضویت در سایتeporsesh.com و ارسال سؤال از طریق پیامک به شماره 30007461 و دریافت جواب سؤالات به صورت زنده در بخش «گفتگوی زنده» سایت می‌باشد.

بیست و نهمین جلسه دانش‌‌‌افزایی گروه فقه برگزار گردید

تصویر rohani
نویسنده / مترجم: rohani

نظر خودتان را ارسال کنید

1 + 0 =

ارسال سوال

پربازدیدترین ها